Sonuçlar

İlk yarış olan Plaj Yarışı tamamlandıktan sonra sonuçlar aranabilir liste formatiında burada açıklanmaya başlanacak!

Plaj Yarışı – Final!

Rank Nr. Surname Name Bike Laps Time
1 134 Taylor Robert KTM 300 EXC 8 00:18:28
2 1 Jonny Walker KTM Racing 300 EXC 8 00:18:47
3 8 Wade Young 2015 KTM 300 EXC 8 00:19:17
4 3 Alfredo Gomez Husqvarna TE 300 8 00:19:26
5 141 Travis Teasdale KTM 200 8 00:19:29
6 6 Paul Bolton KTM 300 EXC 8 00:19:38
7 82 Blake Gutzeit Husqvarna 8 00:19:49
8 187 Edward Hubner KTM 300 8 00:20:13
9 4 Andreas Lettenbichler KTM 300 EXC 8 00:20:16
10 2 Graham Jarvis Husqvarna TE 300 8 00:20:25
11 154 Bradley Cox KTM 200 8 00:20:30
12 26 Ben Hemingway Beta Factory 300RR 8 00:20:33
13 63 Rudi Poschl Husqvarna FE 501 8 00:21:02
14 64 Taichi Tanaka KTM 8 00:21:15
15 18 Andy Noakley KTM 7 00:18:33
16 5 Philipp Scholz KTM 300 EXC 7 00:18:37
17 59 Manuel Lettenbichler KTM 250 EXC 7 00:18:52
18 127 Philipp Schneider KTM 300 EXC 7 00:19:19
19 51 Matthieu Gagnoud TM 300 7 00:19:31
20 103 Jonathan Richardson KTM 7 00:19:32
21 92 Dan Boespflug KTM 350 7 00:19:50
22 7 Dougie Lampkin KTM 300 EXC 7 00:20:06
23 97 Florian Reichinger Husqvarna 350FE 7 00:20:07
24 93 Tonu Kallast Gas Gas EC 300 7 00:20:10
25 165 Emanuel Gyenes Husaberg TE 300 7 00:20:11
26 32 Marty Halmazna Husqvarna TE300 7 00:20:21
27 75 Andrew Reeves Sandiford Beta 300 7 00:20:23
28 60 Otto Freund KTM 300 EXC 7 00:20:24
29 52 Guillaume Gagnoud Beta 300 7 00:20:26
30 9 Miha Spindler BETA 300 RR 7 00:20:32
31 19 Rienk Tuinstra Husaberg TE 300 7 00:20:35
32 117 Mike Skinner Husaberg TE 300 7 00:20:48
33 10 David Cyprian KTM 200 EXC 6 00:20:59
34 104 Josef Fischbacher KTM 300 EXC 6 00:18:41
35 15 Marcel Teucher KTM 300 EXC 6 00:18:48
36 56 Mart Meeru KTM 300 EXC 6 00:19:04
37 62 Martin Craven Husqvarna TE300 6 00:19:48
38 22 Alexander Hutter KTM 300 EXC 6 00:20:03
39 111 Markus Geier KTM 450 EXC 6 00:20:09
40 11 Zdenek Cyprian KTM 200 EXC 6 00:20:15
41 13 Chris Warwick HUSABERG 6 00:21:14
42 43 Jose Luis Fatule HUSQVARNA 300 TE 6 00:21:24
43 180 Sinan Memnun Husqvarna TE250 6 00:21:40
44 53 Riho Kollist KTM 300EXC 6 00:21:45
45 126 Philipp Reichinger Husaberg TE 300 6 00:21:51
46 25 Felix Brauer KTM 350 EXC-F 6 00:22:17
47 99 Burak Ozdemir HUSQVARNA 300 TE 5 00:16:04
48 118 Niki Stelzmueller Husqvarna TE300 5 00:16:37
49 192 Giorgi Odzelashvili KTM 350 2 00:06:20
50 106 Kiaran Hankin Husaberg 1 00:02:45
51 115 Michail Kopanos KTM 300 EXC 7 00:20:54
52 98 Garth Prost Husqvarna TE 300 7 00:23:06
53 95 Timo Bergmann KTM 300 7 00:23:10
54 146 Wilfried Schmidtmayr Beta RR 300 7 00:23:30
55 108 Lukas Bleiner KTM 300 EXC 7 00:23:31
56 83 Brian Till KTM 250 EXC 7 00:23:41
57 12 Erich Brandauer KTM Freeride 350 7 00:23:42
58 14 Gerhard Baier Husqvarna TE 300 7 00:23:43
59 133 Steven Carr KTM 300 EXC 7 00:23:48
60 80 Bence Holl? KTM 250 EXC 7 00:23:50
61 23 Martin Rathgeb KTM 300 EXC 7 00:23:54
62 30 Thomas Pintal Husqvarna TE 300 7 00:23:58
63 48 Ismail Ozgul KTM 250 EXC 7 00:24:24
64 78 T?th Barna KTM 300 EXC 7 00:24:31
65 139 Timo Hermlin KTM 250EXC 7 00:24:35
66 29 Markus Schinkinger Husaberg TE 300 6 00:21:01
67 28 Adam Kubarski Husaberg TE 300 6 00:21:04
68 81 Brendan Swanevelder KTM 6 00:21:24
69 45 Branko Bozovich KTM 300 TE 6 00:21:28
70 125 Peter Nagy Husaberg FE 350 6 00:21:31
71 20 Dennis Urbanek KTM EXC 300 6 00:21:31
72 65 Adam Hadobas KTM 300 EXC 6 00:21:33
73 131 Sebastian Rust Beta 300RR 6 00:21:33
74 47 Vaido Kalm KTM 350EXC-F 6 00:21:57
75 155 Sahin Firat Ismet 6 00:22:27
76 50 Recep Gokhan Keskin Husqvarna TE300 6 00:22:38
77 40 Justin Hawley KTM 300 6 00:22:40
78 114 Matthew Barker KTM 6 00:22:40
79 147 Ionut Anghelus Husqvarna TE 300 6 00:22:42
80 166 Alex Garbacea KTM 300 6 00:22:45
81 17 Milos Novacovic Husqvarna 350F 6 00:22:47
82 35 Murat Yazici KTM 250 6 00:22:53
83 145 Vladimir Kamushkin Husaberg TE 300 6 00:23:05
84 33 Erdal Yavuz KTM 300 EXC 6 00:23:08
85 24 Christian Fendt Husaberg TE 300 6 00:23:21
86 138 Thomas Krawietz KTM 350 EXC 6 00:23:29
87 122 Gert Pieper Husaberg TE 300 6 00:23:36
88 144 Vitalii Iakovenko Husqvarna TE 300 6 00:23:46
89 148 James Ferguson KTM 350 6 00:23:57
90 49 Alexandru Pop KTM 300 EXC 6 00:24:11
91 68 Christoph Hauthaler Husqvarna TE 250 6 00:24:29
92 158 Abdulah Aycan KTM 250 EXC 6 00:25:04
93 39 Kevan Hawley KTM 250 6 00:25:14
94 69 Stefan Popescu KTM 300 EXC 5 00:21:12
95 132 Severin Sajevec Beta RR 300 5 00:21:29
96 150 Sezer Savasli KTM 250 EXC 5 00:22:23
97 113 Matej Stusaj GAS GAS EC 300 R 4 00:12:38
98 203 Holger Dettmann KTM 300 1 00:06:14
99 44 Frank Hahn KTM 300 0
100 87 Chris Heath KTM 300 EXC 0
101 170 Looijen Willem KTM 250 6 00:20:27
102 179 Duran Can Ulugoz TM Racing 250 6 00:21:35
103 89 Darren Cowen KTM 300 EXC 6 00:21:43
104 121 Pavol Slota Husaberg TE 300 6 00:22:45
105 189 Vladimir Vasilyev KTM 350 6 00:23:33
106 27 Martin Lindtner Husqvarna TE 300 6 00:23:51
107 156 Evgeny Kosukhin KTM 300 6 00:24:18
108 54 Ilya Malikov KTM 300 EXC 6 00:24:38
109 90 Timofei Demikhov KTM EXC300 5 00:20:32
110 161 Ekrem Aydim KTM 250 EXC 5 00:20:43
111 107 Lars Nilsson KTM 300 EXC 5 00:20:59
112 66 Sigi Raich Husqvarna TE 300 5 00:21:38
113 41 Lars Behrend KTM EXC 450 5 00:21:41
114 100 Gregory Karpelis KTM 300 EXC 5 00:21:45
115 42 Ullrich Thomas KTM EXC 500 5 00:22:13
116 129 Roman Drushlyakov HUSQVARNA 300 5 00:22:14
117 116 Mikael Eneskar KTM Freeride 250R 5 00:22:20
118 128 Pierre Schendel KTM 300 EXC 5 00:22:28
119 110 Mark Richter KTM 125 EXC 5 00:22:35
120 168 Fatih Neziroglu KTM 250 EXC 5 00:23:03
121 57 Artur Pawlak Husaberg TE300 5 00:23:07
122 76 Attila Leffler KTM 350 EXC 5 00:23:28
123 84 Joseph Till KTM 250 EXC 5 00:23:44
124 123 Peter Georgousis KTM SX-F 350 5 00:23:59
125 151 Thomas Astlinger KTM 300 EXC 5 00:25:16
126 212 Ozgur Sauran 5 00:25:27
127 142 Tuncay Karaman 4 00:21:17
128 101 Hans Dahlstrom KTM 250R Freeride 4 00:21:24
129 102 Ingo Schuber KTM Freeride 4 00:21:33
130 119 Oleg Shcherbina KTM 300 EXC 4 00:24:15
131 61 Emily Davey KTM Freeride 250R 4 00:25:03
132 16 Islam Yildiz KTM 250 EXC 3 00:09:44
133 46 Peter Nesuta Suzuki RMX 450 Z 3 00:12:52
134 175 Rafet Karakus Gas Gas 2 00:06:07
135 140 Timo Jungmann KTM 350 1 00:02:19
136 37 Sinan Sahinkaya 0 0
137 174 Suleyman Aydin 0 0
138 191 Tayfun Canli 0 0
139 130 Scott Booth 0 0
140 167 Ismail Erdogan 0 0
141 72 Alexander Steinwendtner 0 0
142 79 Bartomiej Grzmil 0 0
143 157 Yildirim Alaettin 0 0
144 109 Marcus Winkler 0 0
145 94 Edi Kryenbuhl 0 0
146 190 Erhan Sertkaya 0 0
147 135 Taner Tatli 0 0
148 71 Alberto Girardi 0 0
149 164 Murat Akin Eskisehir 0 0
150 152 Ahmet Tyfik Yilmaz 0 0
151 213 Gokhan Zor 0 00:05:24.111
152 85 Can Nuhoglu KTM 250 EXC 0 00:05:29.977
153 137 Thomas Scholl Husqvarna 350 fe 0 00:05:33.360
154 172 Sebastian Moga Husaberg TE 300 0 00:05:34.431
155 159 Murat Kizak Gas Gas EC 250 0 00:05:34.994
156 96 Fatih Veysel Yilmaz TM 250 0 00:05:35.288
157 199 Huseyin Tasci HUSABERG TE 250 0 00:05:38.575
158 202 Erol Sogut KTM 450 EXC 0 00:06:05.379
159 31 Hasan Emiroglu KTM 450 EXC 0 00:06:27.019
160 178 Ercument Ali Gulkaya Husqvarna TE250 0 00:06:35.920
161 124 Peter Vondrus Husqvarna 310 TE 0 00:06:45.108
162 86 Cem Atalan Husaberg Fe 350 0 00:06:57.795
163 173 Erdal Guney KTM 300 0 00:07:08.839
164 204 Okan Temiz Sherco 250 0 00:07:36.347
165 205 Ahmet Ozbek KTM 200 EXC 0 00:08:02.392
166 201 Fatih Yilmaz HUSABERG TE 250 0 00:08:12.781
167 171 Hakan Atay TM Racing 300 0 00:08:51.390
168 200 Yilmaz Kaya KTM 250 0 00:08:54.056
169 153 Demircan Coskun KTM 250 EXC 0 00:09:15.457
170 183 Baris Askan Husqvarna TE250 0 00:09:34.024
171 177 Boris Scherbina KTM 350 F 0 00:10:37.635
172 136 Tekin Alakel TM RACING EN250 2T 0 00:12:49.253
173 163 Mithat Kazan KTM 0 00:00:00.000
174 34 Servet Arpaci GAS GAS Trial txt 250 0 00:00:00.000
175 36 Isa Yuksek Husaberg TE 250 0 00:00:00.000
176 55 Jean Paul Vaele KTM 300 EXC 0 00:00:00.000
177 67 Ahmet Bulent Aldag KTM 450 EXC 0 00:00:00.000
178 70 Ahmet Melih Yildirim Gas Gas 250 0 00:00:00.000
179 73 Ali Can Carrah GAS GAS 250 txt pro 0 00:00:00.000
180 74 Alican Mordalga Gas Gas EC 250 R 2T 0 00:00:00.000
181 77 Baris Evran Gas Gas EC 125 0 00:00:00.000
182 88 Constante Traverso Beta 450 RR 0 00:00:00.000
183 91 Dennis Plep Gasgas Txt Pro 250 0 00:00:00.000
184 105 Kerem Cetinkaya Husqvarna TE 250 0 00:00:00.000
185 120 Omer Batuhan Aydin KTM 250 EXC-F 0 00:00:00.000
186 149 Zafer Yilmar HUSABERG TE 250 0 00:00:00.000
187 169 Tolga Demir Husaberg FE 350 0 00:00:00.000
188 176 Rodi Pak KTM SX 125 0 00:00:00.000
189 181 Berkay Boyromin Husqvarna TE250 0 00:00:00.000
190 182 Sakir Senilalayu KTM 350 0 00:00:00.000
191 184 Erman Balkin Husqvarna TE250 0 00:00:00.000
192 185 Selim Salah Gas Gas TXT 300 0 00:00:00.000
193 186 Sitki Tugcu Husaberg 250 0 00:00:00.000
194 188 Burak Guzeloglu Gas Gas 0 00:00:00.000
195 193 Yucel Mertbilek KTM 250 0 00:00:00.000
196 194 Bayram Uysal Apachi 250 0 00:00:00.000
197 195 Ahmet Tugayoglu Husaberg FE 350 0 00:00:00.000
198 196 Burcu Tugayoglu Gas Gas 300 0 00:00:00.000
199 197 Nazire Peker KTM Freeride 250 0 00:00:00.000
200 198 Ediz Guven Husqvarna FE250 0 00:00:00.000
201 206 Hasan Aslan 0 00:00:00.000
202 207 Mehmet Gordaci 0 00:00:00.000
203 208 Huseyin Ozlu 0 00:00:00.000
204 209 Mohamet Yuksel 0 00:00:00.000
205 210 Sukru Ozen 0 00:00:00.000
206 211 Serkan Arpaci 0 00:00:00.000

Beach Race – Qualifying Heats!

Rank Nr. Name Surname Bike Time 1 Time 2 Best Time
1 1 Jonny Walker KTM Racing 300 EXC 00:02:11.038 00:02:07.843 00:02:07.843
2 134 Taylor Robert KTM 300 EXC 00:02:15.956 00:02:15.956
3 141 Travis Teasdale KTM 200 00:02:16.336 00:02:19.221 00:02:16.336
4 3 Alfredo Gomez Husqvarna TE 300 00:02:23.062 00:02:17.067 00:02:17.067
5 82 Blake Gutzeit Husqvarna 00:02:22.228 00:02:17.602 00:02:17.602
6 6 Paul Bolton KTM 300 EXC 00:02:18.253 00:02:18.253
7 187 Edward Hubner KTM 300 00:02:21.236 00:02:18.741 00:02:18.741
8 8 Wade Young 2015 KTM 300 EXC 00:02:19.912 00:02:19.591 00:02:19.591
9 4 Andreas Lettenbichler KTM 300 EXC 00:02:27.101 00:02:20.761 00:02:20.761
10 2 Graham Jarvis Husqvarna TE 300 00:02:23.581 00:02:22.386 00:02:22.386
11 26 Ben Hemingway Beta Factory 300RR 00:02:25.497 00:02:25.251 00:02:25.251
12 51 Matthieu Gagnoud TM 300 00:02:26.273 00:02:26.666 00:02:26.273
13 103 Jonathan Richardson KTM 00:02:26.280 00:02:26.280
14 154 Bradley Cox KTM 200 00:02:50.500 00:02:26.903 00:02:26.903
15 64 Taichi Tanaka KTM 00:02:27.013 00:03:29.830 00:02:27.013
16 5 Philipp Scholz KTM 300 EXC 00:02:33.941 00:02:27.209 00:02:27.209
17 63 Rudi Poschl Husqvarna FE 501 00:02:27.918 00:02:30.739 00:02:27.918
18 127 Philipp Schneider KTM 300 EXC 00:02:33.520 00:02:30.454 00:02:30.454
19 7 Dougie Lampkin KTM 300 EXC 00:02:30.599 00:02:30.599
20 52 Guillaume Gagnoud Beta 300 00:02:34.086 00:02:33.735 00:02:33.735
21 92 Dan Boespflug KTM 350 00:02:35.939 00:02:34.045 00:02:34.045
22 18 Andy Noakley KTM 00:02:34.741 00:02:41.965 00:02:34.741
23 59 Manuel Lettenbichler KTM 250 EXC 00:02:35.309 00:02:35.309
24 118 Niki Stelzmueller Husqvarna TE300 00:02:36.264 00:02:55.910 00:02:36.264
25 97 Florian Reichinger Husqvarna 350FE 00:02:37.085 00:02:42.338 00:02:37.085
26 32 Marty Halmazna Husqvarna TE300 00:02:37.519 00:02:40.604 00:02:37.519
27 93 Tonu Kallast Gas Gas EC 300 00:02:37.846 00:02:37.846
28 15 Marcel Teucher KTM 300 EXC 00:03:11.438 00:02:38.278 00:02:38.278
29 165 Emanuel Gyenes Husaberg TE 300 00:02:38.472 00:02:38.472
30 13 Chris Warwick HUSABERG 00:02:38.872 00:03:01.185 00:02:38.872
31 60 Otto Freund KTM 300 EXC 00:03:13.108 00:02:40.472 00:02:40.472
32 75 Andrew Reeves Sandiford Beta 300 00:02:42.500 00:02:42.500
33 117 Mike Skinner Husaberg TE 300 00:02:46.991 00:02:42.685 00:02:42.685
34 19 Rienk Tuinstra Husaberg TE 300 00:02:52.831 00:02:43.667 00:02:43.667
35 9 Miha Spindler BETA 300 RR 00:02:53.053 00:02:47.351 00:02:47.351
36 25 Felix Brauer KTM 350 EXC-F 00:03:22.214 00:02:48.263 00:02:48.263
37 99 Burak Ozdemir HUSQVARNA 300 TE 00:03:12.884 00:02:48.532 00:02:48.532
38 180 Sinan Memnun Husqvarna TE250 00:02:49.921 00:00:00.000 00:02:49.921
39 43 Jose Luis Fatule HUSQVARNA 300 TE 00:02:51.388 00:02:51.388
40 126 Philipp Reichinger Husaberg TE 300 00:02:51.623 00:02:51.623
41 10 David Cyprian KTM 200 EXC 00:02:58.806 00:02:52.719 00:02:52.719
42 111 Markus Geier KTM 450 EXC 00:02:54.171 00:02:54.171
43 106 Kiaran Hankin Husaberg 00:02:54.830 00:02:54.830
44 104 Josef Fischbacher KTM 300 EXC 00:03:14.509 00:02:56.975 00:02:56.975
45 11 Zdenek Cyprian KTM 200 EXC 00:02:58.727 00:02:57.057 00:02:57.057
46 192 Giorgi Odzelashvili KTM 350 00:03:55.954 00:02:58.550 00:02:58.550
47 56 Mart Meeru KTM 300 EXC 00:41:22.006 00:02:59.053 00:02:59.053
48 53 Riho Kollist KTM 300EXC 00:03:01.224 00:03:01.224
49 62 Martin Craven Husqvarna TE300 00:03:01.247 00:03:01.247
50 22 Alexander Hutter KTM 300 EXC 00:03:07.912 00:03:05.510 00:03:05.510
51 23 Martin Rathgeb KTM 300 EXC 00:04:01.697 00:03:07.044 00:03:07.044
52 146 Wilfried Schmidtmayr Beta RR 300 00:03:16.224 00:03:09.754 00:03:09.754
53 47 Vaido Kalm KTM 350EXC-F 00:03:09.874 00:03:09.874
54 80 Bence Holl? KTM 250 EXC 00:03:26.491 00:03:11.009 00:03:11.009
55 133 Steven Carr KTM 300 EXC 00:03:42.231 00:03:11.487 00:03:11.487
56 30 Thomas Pintal Husqvarna TE 300 00:03:17.486 00:03:11.773 00:03:11.773
57 131 Sebastian Rust Beta 300RR 00:03:12.849 00:00:00.000 00:03:12.849
58 78 T?th Barna KTM 300 EXC 00:03:13.254 00:03:20.370 00:03:13.254
59 113 Matej Stusaj GAS GAS EC 300 R 00:03:13.722 00:03:19.223 00:03:13.722
60 203 Holger Dettmann KTM 300 00:03:31.872 00:03:13.998 00:03:13.998
61 139 Timo Hermlin KTM 250EXC 00:03:16.414 00:03:14.057 00:03:14.057
62 28 Adam Kubarski Husaberg TE 300 00:03:14.140 00:03:17.065 00:03:14.140
63 114 Matthew Barker KTM 00:03:14.483 00:03:33.087 00:03:14.483
64 20 Dennis Urbanek KTM EXC 300 00:03:22.974 00:03:15.620 00:03:15.620
65 40 Justin Hawley KTM 300 00:03:23.819 00:03:15.764 00:03:15.764
66 95 Timo Bergmann KTM 300 00:03:16.626 00:03:16.626
67 125 Peter Nagy Husaberg FE 350 00:03:16.883 00:03:35.103 00:03:16.883
68 44 Frank Hahn KTM 300 00:03:16.886 00:03:16.886
69 65 Adam Hadobas KTM 300 EXC 00:03:17.779 00:03:25.599 00:03:17.779
70 108 Lukas Bleiner KTM 300 EXC 00:03:18.360 00:03:39.463 00:03:18.360
71 87 Chris Heath KTM 300 EXC 00:03:18.639 00:03:18.639
72 29 Markus Schinkinger Husaberg TE 300 00:03:32.361 00:03:19.006 00:03:19.006
73 45 Branko Bozovich KTM 300 TE 00:03:23.095 00:03:23.095
74 12 Erich Brandauer KTM Freeride 350 00:03:24.371 00:03:29.270 00:03:24.371
75 81 Brendan Swanevelder KTM 00:04:57.242 00:03:24.502 00:03:24.502
76 115 Michail Kopanos KTM 300 EXC 00:03:29.507 00:03:24.907 00:03:24.907
77 14 Gerhard Baier Husqvarna TE 300 00:03:33.158 00:03:27.070 00:03:27.070
78 50 Recep Gokhan Keskin Husqvarna TE300 00:03:27.270 00:03:27.270
79 49 Alexandru Pop KTM 300 EXC 00:04:10.954 00:03:28.113 00:03:28.113
80 83 Brian Till KTM 250 EXC 00:03:29.525 00:03:31.327 00:03:29.525
81 48 Ismail Ozgul KTM 250 EXC 00:03:33.329 00:03:33.329
82 122 Gert Pieper Husaberg TE 300 00:03:49.479 00:03:33.445 00:03:33.445
83 147 Ionut Anghelus Husqvarna TE 300 00:03:57.841 00:03:33.866 00:03:33.866
84 35 Murat Yazici KTM 250 00:04:17.224 00:03:34.899 00:03:34.899
85 138 Thomas Krawietz KTM 350 EXC 00:03:35.925 00:03:48.850 00:03:35.925
86 150 Sezer Savasli KTM 250 EXC 00:03:35.940 00:03:42.666 00:03:35.940
87 155 Sahin Firat Ismet 00:03:58.635 00:03:36.778 00:03:36.778
88 33 Erdal Yavuz KTM 300 EXC 00:04:08.160 00:03:38.263 00:03:38.263
89 98 Garth Prost Husqvarna TE 300 00:03:39.541 00:04:08.238 00:03:39.541
90 166 Alex Garbacea KTM 300 00:03:41.992 00:03:46.129 00:03:41.992
91 69 Stefan Popescu KTM 300 EXC 00:04:16.362 00:03:43.956 00:03:43.956
92 144 Vitalii Iakovenko Husqvarna TE 300 00:03:47.142 00:03:48.048 00:03:47.142
93 148 James Ferguson KTM 350 00:03:47.705 00:03:47.705
94 24 Christian Fendt Husaberg TE 300 00:03:48.431 00:03:48.670 00:03:48.431
95 68 Christoph Hauthaler Husqvarna TE 250 00:04:09.487 00:03:49.036 00:03:49.036
96 145 Vladimir Kamushkin Husaberg TE 300 00:04:03.129 00:03:49.784 00:03:49.784
97 17 Milos Novacovic Husqvarna 350F 00:03:52.049 00:04:54.779 00:03:52.049
98 39 Kevan Hawley KTM 250 00:04:35.869 00:03:53.295 00:03:53.295
99 132 Severin Sajevec Beta RR 300 00:03:53.582 00:05:08.575 00:03:53.582
100 158 Abdulah Aycan KTM 250 EXC 00:04:35.824 00:03:54.896 00:03:54.896
101 100 Gregory Karpelis KTM 300 EXC 00:04:43.015 00:03:55.749 00:03:55.749
102 107 Lars Nilsson KTM 300 EXC 00:03:57.777 00:04:01.537 00:03:57.777
103 101 Hans Dahlstrom KTM 250R Freeride 00:05:05.295 00:03:58.208 00:03:58.208
104 189 Vladimir Vasilyev KTM 350 00:04:24.597 00:03:58.765 00:03:58.765
105 41 Lars Behrend KTM EXC 450 00:04:00.169 00:04:00.169
106 57 Artur Pawlak Husaberg TE300 00:04:00.433 00:04:06.501 00:04:00.433
107 129 Roman Drushlyakov HUSQVARNA 300 00:04:11.174 00:04:02.238 00:04:02.238
108 37 Sinan Sahinkaya Freeride KTM 250 00:04:20.541 00:04:04.967 00:04:04.967
109 16 Islam Yildiz KTM 250 EXC 00:04:05.549 00:04:29.356 00:04:05.549
110 42 Ullrich Thomas KTM EXC 500 00:04:05.914 00:04:05.914
111 121 Pavol Slota Husaberg TE 300 00:04:06.032 00:00:00.000 00:04:06.032
112 174 Suleyman Aydin KTM 00:00:00.000 00:04:06.661 00:04:06.661
113 27 Martin Lindtner Husqvarna TE 300 00:04:38.153 00:04:07.091 00:04:07.091
114 161 Ekrem Aydim KTM 250 EXC 00:05:22.849 00:04:08.519 00:04:08.519
115 54 Ilya Malikov KTM 300 EXC 00:04:16.383 00:04:08.843 00:04:08.843
116 128 Pierre Schendel KTM 300 EXC 00:04:11.699 00:04:39.913 00:04:11.699
117 90 Timofei Demikhov KTM EXC300 00:04:23.985 00:04:12.300 00:04:12.300
118 191 Tayfun Canli Sherco 250 00:08:43.886 00:04:17.097 00:04:17.097
119 66 Sigi Raich Husqvarna TE 300 00:04:28.361 00:04:17.337 00:04:17.337
120 76 Attila Leffler KTM 350 EXC 00:04:32.189 00:04:18.550 00:04:18.550
121 179 Duran Can Ulugoz TM Racing 250 00:06:15.351 00:04:19.699 00:04:19.699
122 170 Looijen Willem KTM 250 00:04:20.558 00:00:00.000 00:04:20.558
123 175 Rafet Karakus Gas Gas 00:04:21.747 00:05:23.099 00:04:21.747
124 46 Peter Nesuta Suzuki RMX 450 Z 00:05:09.939 00:04:21.826 00:04:21.826
125 168 Fatih Neziroglu KTM 250 EXC 00:04:30.756 00:04:23.774 00:04:23.774
126 156 Evgeny Kosukhin KTM 300 00:04:24.767 00:05:04.745 00:04:24.767
127 130 Scott Booth KTM 300 EXC 00:04:25.073 00:04:25.073
128 167 Ismail Erdogan Sherco 250 00:05:33.144 00:04:29.037 00:04:29.037
129 151 Thomas Astlinger KTM 300 EXC 00:04:29.178 00:04:29.178
130 142 Tuncay Karaman 00:05:57.047 00:04:34.680 00:04:34.680
131 72 Alexander Steinwendtner Husaberg 00:04:36.138 00:04:36.138
132 79 Bart?omiej Grzmil Sherco Se 300 i 00:04:36.398 00:04:36.398
133 119 Oleg Shcherbina KTM 300 EXC 00:04:37.398 00:04:37.731 00:04:37.398
134 157 Yildirim Alaettin KTM 300 00:07:14.227 00:04:37.844 00:04:37.844
135 116 Mikael Eneskar KTM Freeride 250R 00:04:38.626 00:04:44.867 00:04:38.626
136 110 Mark Richter KTM 125 EXC 00:04:41.346 00:04:40.158 00:04:40.158
137 140 Timo Jungmann KTM 350 00:04:41.461 00:04:41.461
138 109 Marcus Winkler KTM 250R Freeride 00:04:44.165 00:04:44.165
139 102 Ingo Schuber KTM Freeride 00:05:19.937 00:04:44.899 00:04:44.899
140 212 Ozgur Sauran 00:06:49.568 00:04:47.730 00:04:47.730
141 94 Edi Kryenbuhl KTM 350 EXC-F 00:04:54.210 00:05:08.266 00:04:54.210
142 190 Erhan Sertkaya Gas Gas 00:08:48.581 00:04:55.450 00:04:55.450
143 135 Taner Tatli KTM 250 EXC 00:04:57.620 00:04:57.620
144 123 Peter Georgousis KTM SX-F 350 00:05:01.518 00:06:12.386 00:05:01.518
145 71 Alberto Girardi Husqvarna 350 00:12:06.551 00:05:04.060 00:05:04.060
146 164 Murat Akin Eskisehir Husqvarna TE510 00:05:21.062 00:05:05.718 00:05:05.718
147 89 Darren Cowen KTM 300 EXC 00:05:06.781 00:05:06.781
148 61 Emily Davey KTM Freeride 250R 00:05:20.915 00:05:11.960 00:05:11.960
149 152 Ahmet Tyfik Yilmaz KTM 250 00:05:12.798 00:05:12.794 00:05:12.794
150 84 Joseph Till KTM 250 EXC 00:06:52.809 00:05:18.329 00:05:18.329
151 213 Gokhan Zor 00:06:29.786 00:05:24.111 00:05:24.111
152 85 Can Nuhoglu KTM 250 EXC 00:06:05.521 00:05:29.977 00:05:29.977
153 137 Thomas Scholl Husqvarna 350 fe 00:05:33.360 00:05:33.360
154 172 Sebastian Moga Husaberg TE 300 00:05:34.431 00:05:34.431
155 159 Murat Kizak Gas Gas EC 250 00:05:38.454 00:05:34.994 00:05:34.994
156 96 Fatih Veysel Yilmaz TM 250 00:05:35.288 00:00:00.000 00:05:35.288
157 199 Huseyin Tasci HUSABERG TE 250 00:05:38.575 00:05:43.383 00:05:38.575
158 202 Erol Sogut KTM 450 EXC 00:06:05.379 00:06:05.379
159 31 Hasan Emiroglu KTM 450 EXC 00:06:27.019 00:06:27.019
160 178 Ercument Ali Gulkaya Husqvarna TE250 00:06:35.920 00:06:35.920
161 124 Peter Vondrus Husqvarna 310 TE 00:06:45.108 00:06:45.108
162 86 Cem Atalan Husaberg Fe 350 00:06:57.795 00:06:57.795
163 173 Erdal Guney KTM 300 00:07:08.839 00:07:08.839
164 204 Okan Temiz Sherco 250 00:07:36.347 00:07:36.347
165 205 Ahmet Ozbek KTM 200 EXC 00:08:02.392 00:08:02.392
166 201 Fatih Yilmaz HUSABERG TE 250 00:08:12.781 00:08:12.781
167 171 Hakan Atay TM Racing 300 00:08:51.390 00:00:00.000 00:08:51.390
168 200 Yilmaz Kaya KTM 250 00:08:54.056 00:08:54.056
169 153 Demircan Coskun KTM 250 EXC 00:00:00.000 00:09:15.457 00:09:15.457
170 183 Baris Askan Husqvarna TE250 00:09:34.024 00:09:34.024
171 177 Boris Scherbina KTM 350 F 00:10:37.635 00:10:37.635
172 136 Tekin Alakel TM RACING EN250 2T 00:12:49.253 00:12:49.253
173 163 Mithat Kazan KTM 00:00:00.000 00:00:00.000
174 34 Servet Arpaci GAS GAS Trial txt 250 00:00:00.000
175 36 Isa Yuksek Husaberg TE 250 00:00:00.000
176 55 Jean Paul Vaele KTM 300 EXC 00:00:00.000
177 67 Ahmet Bulent Aldag KTM 450 EXC 00:00:00.000
178 70 Ahmet Melih Yildirim Gas Gas 250 00:00:00.000
179 73 Ali Can Carrah GAS GAS 250 txt pro 00:00:00.000
180 74 Alican Mordalga Gas Gas EC 250 R 2T 00:00:00.000
181 77 Baris Evran Gas Gas EC 125 00:00:00.000
182 88 Constante Traverso Beta 450 RR 00:00:00.000
183 91 Dennis Plep Gasgas Txt Pro 250 00:00:00.000
184 105 Kerem Cetinkaya Husqvarna TE 250 00:00:00.000
185 120 Omer Batuhan Aydin KTM 250 EXC-F 00:00:00.000
186 149 Zafer Yilmar HUSABERG TE 250 00:00:00.000
187 169 Tolga Demir Husaberg FE 350 00:00:00.000
188 176 Rodi Pak KTM SX 125 00:00:00.000
189 181 Berkay Boyromin Husqvarna TE250 00:00:00.000
190 182 Sakir Senilalayu KTM 350 00:00:00.000
191 184 Erman Balkin Husqvarna TE250 00:00:00.000
192 185 Selim Salah Gas Gas TXT 300 00:00:00.000
193 186 Sitki Tugcu Husaberg 250 00:00:00.000
194 188 Burak Guzeloglu Gas Gas 00:00:00.000
195 193 Yucel Mertbilek KTM 250 00:00:00.000
196 194 Bayram Uysal Apachi 250 00:00:00.000
197 195 Ahmet Tugayoglu Husaberg FE 350 00:00:00.000
198 196 Burcu Tugayoglu Gas Gas 300 00:00:00.000
199 197 Nazire Peker KTM Freeride 250 00:00:00.000
200 198 Ediz Guven Husqvarna FE250 00:00:00.000
201 206 Hasan Aslan 00:00:00.000
202 207 Mehmet Gordaci 00:00:00.000
203 208 Huseyin Ozlu 00:00:00.000
204 209 Mohamet Yuksel 00:00:00.000
205 210 Sukru Ozen 00:00:00.000
206 211 Serkan Arpaci 00:00:00.000

Orman Yarışı

Rank Start # Rider Nation Bike Total
1 2 Graham Jarvis GBR Husqvarna TE 300 01:32:54
2 1 Jonny Walker GBR KTM Racing 300 EXC 1:33:10
3 4 Andreas Lettenbichler DEU KTM 300 EXC 1:33:48
4 141 Travis Teasdale ZAF KTM 200 1:34:36
5 134 Taylor Robert USA KTM 300 EXC 1:34:37
6 3 Alfredo Gomez ESP Husqvarna TE 300 1:35:32
7 8 Wade Young ZAF 2015 KTM 300 EXC 1:35:37
8 59 Manuel Lettenbichler DEU KTM 250 EXC 1:37:17
9 6 Paul Bolton GBR KTM 300 EXC 1:37:38
10 7 Dougie Lampkin GBR KTM 300 EXC 1:39:40
11 10 David Cypri‡n CZE KTM 200 EXC 1:41:08
12 5 Philipp Scholz DEU KTM 300 EXC 1:41:27
13 82 Blake Gutzeit ZAF Husqvarna 1:42:33
14 64 Taichi Tanaka JPN KTM 1:42:46
15 26 Ben Hemingway GBR Beta Factory 300RR 1:43:41
16 51 Matthieu Gagnoud FRA TM 300 1:44:03
17 9 Miha Spindler SVN BETA 300 RR 1:44:18
18 52 Guillaume Gagnoud FRA Beta 300 1:44:59
19 18 Andy Noakley GBR KTM 1:45:24
20 127 Philipp Schneider AUT KTM 300 EXC 1:45:34
21 117 Mike Skinner NZL Husaberg TE 300 1:48:23
22 103 Jonathan Richardson GBR KTM 1:50:02
23 99 Burak Ozdemir TUR HUSQVARNA 300 TE 1:50:13
24 154 Bradley Cox ZAF KTM 200 1:50:30
25 19 Rienk Tuinstra NLD Husaberg TE 300 1:50:55
26 11 Zdenek Cypri‡n CZE KTM 200 EXC 1:51:05
27 32 Marty Halmazna CAN Husqvarna TE300 1:51:09
28 165 Emanuel Gyenes ROU Husaberg TE 300 1:52:14
29 60 Otto Freund DEU KTM 300 EXC 1:52:33
30 75 Andrew Reeves GBR Sandiford Beta 300 1:52:55
31 97 Florian Reichinger AUT Husqvarna 350FE 01:54:05
32 63 Rudi Pšschl AUT Husqvarna FE 501 1:54:52
33 118 Niki Stelzmueller AUT Husqvarna TE300 1:56:04
34 111 Markus Geier AUT KTM 450 EXC 1:56:14
35 146 Wilfried Schmidtmayr AUT Beta RR 300 1:56:34
36 62 Martin Craven GBR Husqvarna TE300 1:57:04
37 23 Martin Rathgeb AUT KTM 300 EXC 1:57:06
38 133 Steven Carr ZAF KTM 300 EXC 1:57:08
39 108 Lukas Bleiner AUT KTM 300 EXC 1:58:18
40 187 Edward Hubner DEU KTM 300 1:58:56
41 180 Sinan Memnun TUR Husqvarna TE250 1:59:06
42 131 Sebastian Rust DEU Beta 300RR 2:00:05
43 104 Josef Fischbacher AUT KTM 300 EXC 2:00:08
44 92 Dan Boespflug USA KTM 350 2:00:09
45 48 Ismail OzgŸl TUR KTM 250 EXC 2:00:16
46 15 Marcel Teucher DEU KTM 300 EXC 2:00:31
47 106 Kiaran Hankin GBR Husaberg 2:01:30
48 93 T›nu Kallast EST Gas Gas EC 300 2:02:12
49 115 Michail Kopanos GRC KTM 300 EXC 2:02:16
50 22 Alexander Hutter AUT KTM 300 EXC 2:02:30
51 14 Gerhard Baier AUT Husqvarna TE 300 2:02:40
52 29 Markus Schinkinger AUT Husaberg TE 300 2:04:37
53 113 Matej Stusaj SVN GAS GAS EC 300 R 2:04:49
54 13 Chris Warwick AUS HUSABERG 2:04:49
55 95 Timo Bergmann DEU KTM 300 2:05:15
56 25 Felix BrŠuer DEU KTM 350 EXC-F 2:05:50
57 43 Jose Luis Fatule PER HUSQVARNA 300 TE 2:06:05
58 114 Matthew Barker ZAF KTM 2:06:07
59 81 Brendan Swanevelder ZAF KTM 2:06:17
60 80 Bence Holl— HUN KTM 250 EXC 2:06:26
61 28 Adam Kubarski CZE Husaberg TE 300 02:08:26
62 125 Peter Nagy HUN Husaberg FE 350 2:09:13
63 17 Milos Novacovic SVN Husqvarna 350F 2:09:34
64 126 Philipp Reichinger AUT Husaberg TE 300 2:09:39
65 83 Brian Till GBR KTM 250 EXC 2:09:49
66 166 Alex Garbacea ROU KTM 300 2:09:58
67 98 Garth Prost ZAF Husqvarna TE 300 2:10:06
68 69 Stefan Popescu ROU KTM 300 EXC 2:11:05
69 24 Christian Fendt DEU Husaberg TE 300 2:12:03
70 203 Holger Dettmann DEU KTM 300 2:12:11
71 12 Erich Brandauer AUT KTM Freeride 350 2:12:30
72 170 Looijen Willem TUR KTM 250 2:14:21
73 40 Justin Hawley ZAF KTM 300 2:14:43
74 121 Pavol Slota SVK Husaberg TE 300 2:15:01
75 139 Timo Hermlin EST KTM 250EXC 2:15:15
76 138 Thomas Krawietz DEU KTM 350 EXC 2:15:56
77 33 Erdal Yavuz TUR KTM 300 EXC 2:15:58
78 78 T—th Barna HUN KTM 300 EXC 2:16:09
79 16 Islam Yildiz TUR KTM 250 EXC 2:16:15
80 20 Dennis Urbanek DEU KTM EXC 300 2:16:26
81 47 Vaido Kalm EST KTM 350EXC-F 2:16:39
82 49 Alexandru Pop ROU KTM 300 EXC 2:16:52
83 209 Mohamet Yuksel TUR 2:16:57
84 56 Mart Meeru EST KTM 300 EXC 2:17:25
85 45 Branko Bozovich PER KTM 300 TE 2:18:07
86 100 Gregory Karpelis GRC KTM 300 EXC 2:18:45
87 144 Vitalii Iakovenko UKR Husqvarna TE 300 2:18:57
88 44 Frank Hahn DEU KTM 300 2:20:21
89 27 Martin Lindtner AUT Husqvarna TE 300 2:22:50
90 179 Duran Can Ulugoz TUR TM Racing 250 2:23:03
91 35 Murat Yaz?c? TUR KTM 250 02:23:13
92 155 Sahin Firat Ismet TUR 2:24:28
93 145 Vladimir Kamushkin RUS Husaberg TE 300 2:25:20
94 65 Adam Hadobas HUN KTM 300 EXC 2:27:08
95 132 Severin Sajevec SVN Beta RR 300 2:27:26
96 37 Sinan ?ahinkaya TUR Freeride KTM 250 2:27:43
97 156 Evgeny Kosukhin RUS KTM 300 2:28:50
98 207 Mehmet Gordaci TUR 2:29:16
99 66 Sigi Raich AUT Husqvarna TE 300 2:30:27
100 210 Sukru Ozen TUR 2:31:00
101 31 Hasan Emiro?lu TUR KTM 450 EXC 2:31:25
102 36 Isa YŸksek TUR Husaberg TE 250 2:31:52
103 202 Erol Sogut TUR KTM 450 EXC 2:32:23
104 89 Darren Cowen GBR KTM 300 EXC 2:32:50
105 189 Vladimir Vasilyev RUS KTM 350 2:33:11
106 68 Christoph Hauthaler AUT Husqvarna TE 250 2:33:25
107 107 Lars Nilsson SWE KTM 300 EXC 2:33:26
108 50 Recep Gokhan Keskin TUR Husqvarna TE300 2:34:12
109 175 Rafet Karakus TUR Gas Gas 2:34:21
110 54 Ilya Malikov RUS KTM 300 EXC 2:34:43
111 110 Mark Richter DEU KTM 125 EXC 2:35:17
112 128 Pierre Schendel DEU KTM 300 EXC 2:35:24
113 151 Thomas Astlinger AUT KTM 300 EXC 2:37:47
114 42 Ullrich Thomas DEU KTM EXC 500 2:38:28
115 161 Ekrem Aydim TUR KTM 250 EXC 2:39:16
116 41 Lars Behrend DEU KTM EXC 450 2:39:20
117 147 Ionut Anghelus ROU Husqvarna TE 300 2:39:43
118 90 Timofei Demikhov RUS KTM EXC300 2:40:29
119 212 Ozgur Sauran TUR 2:42:07
120 39 Kevan Hawley ZAF KTM 250 2:42:08
121 53 Riho Kollist EST KTM 300EXC 02:42:46
122 140 Timo Jungmann DEU KTM 350 2:43:19
123 57 Artur Pawlak POL Husaberg TE300 2:43:42
124 84 Joseph Till GBR KTM 250 EXC 2:44:35
125 34 Servet Arpaci TUR GAS GAS Trial txt 250 2:44:45
126 217 Abdullah Efe TUR 2:45:51
127 122 Gert Pieper NLD Husaberg TE 300 2:47:45
128 191 Tayfun Canli TUR Sherco 250 2:48:24
129 46 Peter Nesuta AUT Suzuki RMX 450 Z 2:49:40
130 129 Roman Drushlyakov RUS HUSQVARNA 300 2:49:53
131 157 Yildirim Alaettin TUR KTM 300 2:50:30
132 94 Edi KryenbŸhl CHE KTM 350 EXC-F 2:50:34
133 109 Marcus Winkler AUT KTM 250R Freeride 2:50:59
134 72 Alexander Steinwendtner AUT Husaberg 2:51:02
135 158 Abdulah Aycan TUR KTM 250 EXC 2:52:22
136 130 Scott Booth GBR KTM 300 EXC 2:52:42
137 150 Sezer Savasli TUR KTM 250 EXC 2:53:08
138 188 Burak Guzeloglu TUR Gas Gas 2:53:55
139 137 Thomas Scholl DEU Husqvarna 350 fe 2:55:11
140 159 Murat Kizak TUR Gas Gas EC 250 2:55:11
141 168 Fatih Neziroglu TUR KTM 250 EXC 2:55:54
142 123 Peter Georgousis GRC KTM SX-F 350 2:58:05
143 199 Huseyin Tasci TUR HUSABERG TE 250 3:00:17
144 101 Hans Dahlstršm SWE KTM 250R Freeride 3:00:56
145 195 Ahmet Tugayoglu TUR Husaberg FE 350 3:02:24
146 162 Bilal Kuskonmaz TUR 3:02:49
147 208 Huseyin Ozlu TUR 3:04:30
148 116 Mikael EneskŠr SWE KTM Freeride 250R 3:05:40
149 172 Sebastian Moga ROU Husaberg TE 300 3:05:43
150 76 Attila Leffler HUN KTM 350 EXC 3:07:01
151 190 Erhan Sertkaya TUR Gas Gas 03:08:34
152 71 Alberto Girardi ITA Husqvarna 350 3:08:55
153 88 Constante Traverso PER Beta 450 RR 3:11:13
154 201 Fatih Yilmaz TUR HUSABERG TE 250 3:11:17
155 87 Chris Heath GBR KTM 300 EXC 3:12:07
156 167 Ismail Erdogan TUR Sherco 250 3:13:18
157 73 Ali Can Carrah TUR GAS GAS 250 txt pro 3:13:49
158 79 Bart?omiej Grzmil POL Sherco Se 300 i 3:14:29
159 174 Suleyman Aydin TUR KTM 3:19:46
160 198 Ediz Guven TUR Husqvarna FE250 3:21:33
161 152 Ahmet Tyfik Yilmaz TUR KTM 250 3:22:41
162 218 Yunus Mor TUR 3:25:04
163 119 Oleg Shcherbina RUS KTM 300 EXC 3:35:54
164 74 Alican Mordalga TUR Gas Gas EC 250 R 2T 3:37:38
165 213 Gokhan Zor TUR 3:54:21
166 77 Baris Evran TUR Gas Gas EC 125 3:58:51
167 185 Selim Salah TUR Gas Gas TXT 300 4:02:49
168 206 Hasan Aslan TUR 4:21:22
169 149 Zafer Yilmar TUR HUSABERG TE 250 4:25:06
170 135 Taner Tatli TUR KTM 250 EXC 4:39:09
171 85 Can Nuhoglu TUR KTM 250 EXC 4:41:15
172 142 Tuncay Karaman TUR 4:47:47
173 96 Fatih Veysel Yilmaz TUR TM 250 4:51:35
174 91 Dennis Plep DEU Gasgas Txt Pro 250 4:51:59
175 105 Kerem ‚etinkaya TUR Husqvarna TE 250 4:54:53
176 171 Hakan Atay TUR TM Racing 300 5:03:49
177 183 Baris Askan TUR Husqvarna TE250 5:04:54
178 178 Ercument Ali Gulkaya TUR Husqvarna TE250 5:06:14
179 61 Emily Davey GBR KTM Freeride 250R 5:08:39
180 153 Demircan Coskun TUR KTM 250 EXC 5:02:12
181 216 Ahmet Okatan TUR 02:29:10
182 200 Yilmaz Kaya TUR KTM 250 2:48:00
183 102 Ingo Schšber DEU KTM Freeride 3:16:12
184 215 Ahmet Selim TUR 4:00:17
185 173 Erdal Guney TUR KTM 300 3:53:14
186 193 Yucel Mertbilek TUR KTM 250 4:15:24
187 186 Sitki Tugcu TUR Husaberg 250 4:27:29
188 67 Ahmet BŸlent Aldag TUR KTM 450 EXC 4:28:40
189 164 Murat Akin Eskisehir TUR Husqvarna TE510 5:08:23
190 124 Peter Vondrus SWE Husqvarna 310 TE 2:05:46
191 220 Eray Kotoglu TUR 3:22:37
192 196 Burcu Tugayoglu TUR Gas Gas 300 3:41:44
193 219 Erdem Gulus TUR 3:50:34
194 120 …mer Batuhan Ayd?n TUR KTM 250 EXC-F 4:26:12
195 181 Berkay Boyromin TUR Husqvarna TE250 2:26:29
196 205 Ahmet Ozbek TUR KTM 200 EXC 2:53:03
197 204 Okan Temiz TUR Sherco 250 2:58:02
198 184 Erman Balkin TUR Husqvarna TE250 2:59:20
199 169 Tolga Demir TUR Husaberg FE 350 3:03:26
200 136 Tekin Alakel TUR TM RACING EN250 3:07:39
201 86 Cem Atalan TUR Husaberg Fe 350 0:54:17
202 177 Boris Scherbina RUS KTM 350 F 1:36:35
203 70 Ahmet Melih Yildirim TUR Gas Gas 250 1:46:00
204 182 Sakir Senilalayu TUR KTM 350 0:00:00
205 197 Nazire Peker TUR KTM Freeride 250 0:00:00
206 194 Bayram Uysal TUR Apachi 250 0:00:00
207 192 Giorgi Odzelashvili GEO KTM 350 0:00:00
208 214 Ismail Cem TUR 0:00:00
209 211 Serkan Arpaci TUR 0:00:00
210 30 Thomas Pintal DEU Husqvarna TE 300 0:00:00
211 55 Jean Paul Vaele BEL KTM 300 EXC 0:00:00
212 163 Mithat Kazan TUR KTM 0:00:00
213 176 Rodi Pak TUR KTM SX 125 0:00:00
214 148 James Ferguson AUT KTM 350 0:00:00

Dağ Yarışı

Orman yarışı Red Bull Sea to Sky’ın final etabıdır. Onu kazanan Red Bull Sea to Sky’ı da kazanmış sayılır.

Rank BIB Athlete Nat. Total time CP & Medal
1 2 Graham Jarvis GBR 02:43:20 13 Gold
2 1 Jonny Walker GBR 02:44:49 13 Gold
3 4 Andreas Lettenbichler DEU 02:54:30 13 Gold
4 8 Wade Young ZAF 02:54:40 13 Gold
5 6 Paul Bolton GBR 02:57:21 13 Gold
6 134 Taylor Robert USA 02:59:09 13 Gold
7 141 Travis Teasdale ZAF 02:59:58 13 Gold
8 82 Blake Gutzeit ZAF 03:10:00 13 Gold
9 7 Dougie Lampkin GBR 03:10:56 13 Gold
10 3 Alfredo Gomez ESP 03:11:34 13 Gold
11 5 Philipp Scholz DEU 03:17:41 13 Gold
12 59 Manuel Lettenbichler DEU 03:17:47 13 Gold
13 26 Ben Hemingway GBR 03:18:37 13 Gold
14 64 Taichi Tanaka JPN 03:18:44 13 Gold
15 103 Jonathan Richardson GBR 03:28:53 13 Gold
16 18 Andy Noakley GBR 03:39:18 13 Gold
17 10 David Cypri‡n CZE 03:44:55 13 Gold
18 52 Guillaume Gagnoud FRA 03:44:56 13 Gold
19 19 Rienk Tuinstra NLD 03:49:57 13 Gold
20 51 Matthieu Gagnoud FRA 03:50:29 13 Gold
21 9 Miha Spindler SVN 03:51:54 13 Gold
22 187 Edward Hubner DEU 03:56:30 13 Gold
23 117 Mike Skinner NZL 04:01:16 13 Gold
24 75 Andrew Reeves GBR 04:02:46 13 Gold
25 63 Rudi Pšschl AUT 04:05:10 13 Gold
26 60 Otto Freund DEU 04:08:27 13 Gold
27 127 Philipp Schneider AUT 04:09:03 13 Gold
28 11 Zdenek Cypri‡n CZE 04:35:58 13 Gold
29 62 Martin Craven GBR 04:48:55 13 Gold
30 23 Martin Rathgeb AUT 05:03:47 13 Gold
31 92 Dan Boespflug USA 05:13:38 13 Gold
32 108 Lukas Bleiner AUT 05:24:19 13 Gold
33 15 Marcel Teucher DEU 05:26:10 13 Gold
34 165 Emanuel Gyenes ROU 05:32:34 13 Gold
35 104 Josef Fischbacher AUT 05:35:28 13 Gold
36 32 Marty Halmazna CAN 05:46:41 13 Gold
37 12 Erich Brandauer AUT 05:50:36 13 Gold
38 146 Wilfried Schmidtmayr AUT 05:58:47 13 Gold
39 97 Florian Reichinger AUT 05:59:45 13 Gold
40 14 Gerhard Baier AUT 06:00:43 13 Gold
41 16 Islam Yildiz TUR 06:01:55 13 Gold
42 106 Kiaran Hankin GBR 06:02:47 13 Gold
43 154 Bradley Cox ZAF 06:05:40 13 Gold
44 133 Steven Carr ZAF 06:06:46 13 Gold
45 48 Ismail OzgŸl TUR 06:10:50 13 Gold
46 180 Sinan Memnun TUR 06:12:29 13 Gold
47 111 Markus Geier AUT 06:14:26 13 Gold
48 166 Alex Garbacea ROU 06:19:09 13 Gold
49 115 Michail Kopanos GRC 06:19:26 13 Gold
50 81 Brendan Swanevelder ZAF 06:20:21 13 Gold
51 126 Philipp Reichinger AUT 06:21:36 13 Gold
52 125 Peter Nagy HUN 06:24:04 13 Gold
53 99 Burak Ozdemir TUR 06:25:21 13 Gold
54 118 Niki Stelzmueller AUT 06:38:12 13 Gold
55 43 Jose Luis Fatule PER 06:43:26 13 Gold
56 20 Dennis Urbanek DEU 06:44:01 13 Gold
57 95 Timo Bergmann DEU 06:46:47 13 Gold
58 24 Christian Fendt DEU 06:48:55 13 Gold
59 17 Milos Novacovic SVN 06:57:33 13 Gold
60 29 Markus Schinkinger AUT 06:59:49 13 Gold
61 114 Matthew Barker ZAF 06:19:09 12 Silver
62 131 Sebastian Rust DEU 06:21:41 12 Silver
63 25 Felix BrŠuer DEU 04:46:57 11 Silver
64 83 Brian Till GBR 04:50:27 11 Silver
65 40 Justin Hawley ZAF 05:02:33 11 Silver
66 80 Bence Holl— HUN 05:14:31 11 Silver
67 170 Looijen Willem TUR 05:15:31 11 Silver
68 203 Holger Dettmann DEU 05:20:46 11 Silver
69 69 Stefan Popescu ROU 05:21:57 11 Silver
70 13 Chris Warwick AUS 05:27:40 11 Silver
71 87 Chris Heath GBR 05:33:52 11 Silver
72 144 Vitalii Iakovenko UKR 05:35:03 11 Silver
73 56 Mart Meeru EST 05:37:40 11 Silver
74 33 Erdal Yavuz TUR 05:38:33 11 Silver
75 47 Vaido Kalm EST 05:39:37 11 Silver
76 209 Mohamet Yuksel TUR 05:42:28 11 Silver
77 207 Mehmet Gordaci TUR 05:42:53 11 Silver
78 28 Adam Kubarski CZE 05:46:53 11 Silver
79 132 Severin Sajevec SVN 05:48:42 11 Silver
80 139 Timo Hermlin EST 05:54:47 11 Silver
81 50 Recep Gokhan Keskin TUR 05:55:30 11 Silver
82 121 Pavol Slota SVK 06:05:37 11 Silver
83 78 T—th Barna HUN 06:06:40 11 Silver
84 68 Christoph Hauthaler AUT 06:23:43 11 Silver
85 66 Sigi Raich AUT 06:23:48 11 Silver
86 217 Abdullah Efe TUR 06:24:12 11 Silver
87 155 Sahin Firat Ismet TUR 06:25:49 11 Silver
88 44 Frank Hahn DEU 06:25:54 11 Silver
89 45 Branko Bozovich PER 06:35:59 11 Silver
90 41 Lars Behrend DEU 06:58:46 11 Silver
91 42 Ullrich Thomas DEU 06:17:28 10 Silver
92 147 Ionut Anghelus ROU 04:22:07 9 Silver
93 145 Vladimir Kamushkin RUS 04:25:42 9 Silver
94 49 Alexandru Pop ROU 04:29:59 9 Silver
95 100 Gregory Karpelis GRC 04:48:28 9 Silver
96 55 Jean Paul Vaele BEL 05:12:47 9 Silver
97 36 Isa YŸksek TUR 05:14:21 9 Silver
98 161 Ekrem Aydim TUR 05:18:57 9 Silver
99 31 Hasan Emiro_lu TUR 05:24:38 9 Silver
100 34 Servet Arpaci TUR 05:26:07 9 Silver
101 65 Adam Hadobas HUN 05:27:50 9 Silver
102 157 Yildirim Alaettin TUR 05:34:46 9 Silver
103 202 Erol Sogut TUR 05:35:53 9 Silver
104 148 James Ferguson AUS 05:39:44 9 Silver
105 109 Marcus Winkler AUT 05:52:00 9 Silver
106 54 Ilya Malikov RUS 05:55:24 9 Silver
107 218 Yunus Mor TUR 05:56:09 9 Silver
108 107 Lars Nilsson SWE 05:56:16 9 Silver
109 90 Timofei Demikhov RUS 05:56:57 9 Silver
110 138 Thomas Krawietz DEU 05:57:09 9 Silver
111 57 Artur Pawlak POL 06:03:24 9 Silver
112 84 Joseph Till GBR 06:10:45 9 Silver
113 210 Sukru Ozen TUR 06:13:34 9 Silver
114 39 Kevan Hawley ZAF 06:14:53 9 Silver
115 179 Duran Can Ulugoz TUR 06:16:23 9 Silver
116 151 Thomas Astlinger AUT 06:16:31 9 Silver
117 212 Ozgur Sauran TUR 06:22:06 9 Silver
118 168 Fatih Neziroglu TUR 06:22:13 9 Silver
119 199 Huseyin Tasci TUR 06:24:02 9 Silver
120 156 Evgeny Kosukhin RUS 06:25:26 9 Silver
121 208 Huseyin Ozlu TUR 06:31:48 9 Silver
122 76 Attila Leffler HUN 06:31:58 9 Silver
123 46 Peter Nesuta AUT 06:42:32 9 Silver
124 162 Bilal Kuskonmaz TUR 06:45:45 9 Silver
125 98 Garth Prost ZAF 04:51:43 8 Bronze
126 195 Ahmet Tugayoglu TUR 06:51:12 8 Bronze
127 158 Abdulah Aycan TUR 06:54:04 8 Bronze
128 189 Vladimir Vasilyev RUS 06:57:45 8 Bronze
129 191 Tayfun Canli TUR 06:58:16 8 Bronze
130 37 Sinan _ahinkaya TUR 04:24:12 7 Bronze
131 122 Gert Pieper NLD 05:52:48 7 Bronze
132 159 Murat Kizak TUR 06:21:09 7 Bronze
133 188 Burak Guzeloglu TUR 06:26:26 7 Bronze
134 152 Ahmet Tyfik Yilmaz TUR 06:27:13 7 Bronze
135 119 Oleg Shcherbina RUS 06:28:24 7 Bronze
136 201 Fatih Yilmaz TUR 06:44:09 7 Bronze
137 174 Suleyman Aydin TUR 06:44:28 7 Bronze
138 73 Ali Can Carrah TUR 06:45:42 7 Bronze
139 167 Ismail Erdogan TUR 06:49:51 7 Bronze
140 185 Selim Salah TUR 06:17:22 6 Bronze
141 129 Roman Drushlyakov RUS 06:32:45 6 Bronze
142 74 Alican Mordalga TUR 06:56:35 6 Bronze
143 150 Sezer Savasli TUR 04:41:07 5 Bronze
144 116 Mikael EneskŠr SWE 06:12:20 5 Bronze
145 85 Can Nuhoglu TUR 06:20:58 5 Bronze
146 200 Yilmaz Kaya TUR 05:26:14 4 Bronze
147 113 Matej Stusaj SVN 01:56:54 3 Bronze
148 27 Martin Lindtner AUT 02:21:03 3 Bronze
149 175 Rafet Karakus TUR 02:46:55 3 Bronze
150 130 Scott Booth GBR 02:47:50 3 Bronze
151 89 Darren Cowen GBR 02:48:09 3 Bronze
152 198 Ediz Guven TUR 03:44:07 3 Bronze
153 172 Sebastian Moga ROU 03:45:58 3 Bronze
154 128 Pierre Schendel DEU 03:48:16 3 Bronze
155 123 Peter Georgousis GRC 03:49:56 3 Bronze
156 101 Hans Dahlstršm SWE 04:00:46 3 Bronze
157 88 Constante Traverso PER 04:16:16 3 Bronze
158 206 Hasan Aslan TUR 04:19:44 3 Bronze
159 137 Thomas Scholl DEU 04:23:57 3 Bronze
160 71 Alberto Girardi ITA 04:24:02 3 Bronze
161 194 Bayram Uysal TUR 04:26:08 3 Bronze
162 190 Erhan Sertkaya TUR 05:00:03 3 Bronze
163 216 Ahmet Okatan TUR 05:06:08 3 Bronze
164 142 Tuncay Karaman TUR 05:24:35 3 Bronze
165 91 Dennis Plep DEU 05:24:47 3 Bronze
166 186 Sitki Tugcu TUR 05:44:02 3 Bronze
167 61 Emily Davey GBR 06:00:59 3 Bronze
168 102 Ingo Schšber DEU 06:01:21 3 Bronze
169 215 Ahmet Selim TUR 06:04:53 3 Bronze
170 86 Cem Atalan TUR 06:08:18 3 Bronze
171 178 Ercument Ali Gulkaya TUR 06:20:29 3 Bronze
172 183 Baris Askan TUR 06:22:41 3 Bronze
173 171 Hakan Atay TUR 06:29:47 3 Bronze
174 184 Erman Balkin TUR 06:30:08 3 Bronze
175 67 Ahmet BŸlent Aldag TUR 06:43:20 3 Bronze
176 93 T›nu Kallast EST 01:02:58 2
177 22 Alexander Hutter AUT 01:06:51 2
178 53 Riho Kollist EST 01:53:44 2
179 79 Bart_omiej Grzmil POL 03:49:01 2
180 135 Taner Tatli TUR 03:49:57 2
181 35 Murat Yazõcõ TUR 04:10:28 2
182 96 Fatih Veysel Yilmaz TUR 04:15:49 2
183 77 Baris Evran TUR 05:39:52 2
184 213 Gokhan Zor TUR 05:40:45 2
185 169 Tolga Demir TUR 05:42:41 2
186 177 Boris Scherbina RUS 05:56:37 2
187 197 Nazire Peker TUR 06:00:05 2
188 205 Ahmet Ozbek TUR 06:34:28 2
189 196 Burcu Tugayoglu TUR 06:38:36 2
190 193 Yucel Mertbilek TUR 06:39:14 2
191 70 Ahmet Melih Yildirim TUR 06:54:26 2
192 153 Demircan Coskun TUR 06:55:56 2
193 136 Tekin Alakel TUR 06:59:06 2
194 110 Mark Richter DEU 00:39:23 1
195 140 Timo Jungmann DEU 00:40:57 1
196 72 Alexander Steinwendtner AUT 00:43:37 1
197 94 Edi KryenbŸhl CHE 00:43:48 1
198 149 Zafer Yilmar TUR 00:51:45 1
199 124 Peter Vondrus SWE 00:59:54 1
200 220 Eray Kotoglu TUR 01:01:33 1
201 219 Erdem Gulus TUR 01:04:48 1
202 181 Berkay Boyromin TUR 01:06:34 1
203 214 Ismail Cem TUR 01:08:58 1
204 30 Thomas Pintal DEU 00:00:00 0
205 105 Kerem ‚etinkaya TUR 00:00:00 0
206 120 …mer Batuhan Aydõn TUR 00:00:00 0
207 211 Serkan Arpaci TUR 00:00:00 0
208 204 Okan Temiz TUR 00:00:00 0
209 182 Sakir Senilalayu TUR 00:00:00 0
210 176 Rodi Pak TUR 00:00:00 0
211 173 Erdal Guney TUR 00:00:00 0
212 163 Mithat Kazan TUR 00:00:00 0
213 164 Murat Akin Eskisehir TUR 00:00:00 0
214 192 Giorgi Odzelashvili GEO 00:00:00 0